Uncategorized

I mori patentën, shqiptari qëlloi me gotë policin italian


Publikuar më:


Policia Iitaliane, Arkiv

 

Shqiptari i arrestuar është Fatmir Muhaj. Ky i fundit mësohet se më 13 prill të këtij viti, ka qëlluar me gotë në fytyrë një polic, duke i shkaktuar atij plagë të rënda. Ai ka qenë në lokal bashkë me shokun e tij 18-­vjeçar që është ende në kërkim nga Policia.

Mësohet se zanafilla e konfliktit ka nisur me ndalimin e Mihajt nga Policia teksa drejtonte mjetin pa patentë. Muhaj e mori personal ndalimin dhe së bashku me 18­-vjeçarin gjetën policin dhe e dhunuan. Muhaj u kap ditën e djeshme nga Policia në një piceri, teksa konsumonte drekë.

The post I mori patentën, shqiptari qëlloi me gotë policin italian appeared first on Lajminet.

Comments
To Top