24,05,2024

Aksidenti në Kamëz, makina përfundon nën urë (FOTO)

Must Read

Nuk dihet dinamika e aksidentit, ndërsa nuk raportime për të lënduar.

Fotot janë publikuar në “Facebook” nga faqja “Harta dixhitale e aksidenteve rrugore”./shekulli

21

The post Aksidenti në Kamëz, makina përfundon nën urë (FOTO) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img