13,04,2024

Lajme

Kosova përfiton ilaçin më të shtrenjtë në botë, i jepet një fëmije nën moshën 2-vjeçare

Një fëmijë nën moshën dyvjeçare në Kosovë ka marrë ndër ilaçet më të shtrenjta në botë, të njohur si...

Të fundit

Dërgohet në mbajtje për 48 orë i dyshuari për vrasjen dhe plagosjen në Ferizaj

Prokuroria Themelore në Ferizaj ka bërë të ditur se i dyshuari V.A., për vrasjen e një gruaje 21-vjeçare dhe plagosjen e 15-vjeçarit është dërguar...

Editorial

Teknologji

Reklamaspot_img

Lexo patjetër

- Advertisement -spot_img

Music

Sport News