25,05,2024

I mori patentën, shqiptari qëlloi me gotë policin italian

Must Read
Policia Iitaliane, Arkiv

 

Shqiptari i arrestuar është Fatmir Muhaj. Ky i fundit mësohet se më 13 prill të këtij viti, ka qëlluar me gotë në fytyrë një polic, duke i shkaktuar atij plagë të rënda. Ai ka qenë në lokal bashkë me shokun e tij 18-­vjeçar që është ende në kërkim nga Policia.

Mësohet se zanafilla e konfliktit ka nisur me ndalimin e Mihajt nga Policia teksa drejtonte mjetin pa patentë. Muhaj e mori personal ndalimin dhe së bashku me 18­-vjeçarin gjetën policin dhe e dhunuan. Muhaj u kap ditën e djeshme nga Policia në një piceri, teksa konsumonte drekë.

The post I mori patentën, shqiptari qëlloi me gotë policin italian appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img