Uncategorized

Vranë 26 vjeçarin në Tropojë, policia arreston vëllezërit autorë


Publikuar më:


Bajram Curri

Të dy autorët vëllezër ishin shpallur në kërkim që nga mbrëmja e kaluar. Vëllezërit ishin që të dy të dënuar më parë për vepra të ndryshme penale.

Henerik dhe Fitim Niklekaj  janë vënë në prangat e policisë 24 orë pas shpalljes në kërkim në qytetin e Pukës.

Vrasja e 26-vjeçarit ndodhi në fshatin Cerrnic të Tropojës.

The post Vranë 26 vjeçarin në Tropojë, policia arreston vëllezërit autorë appeared first on Lajminet.

Comments
To Top