Sport

Real Madrid – Wolfsburg, formacionet zyrtare


Publikuar më:


real-wolfs

Real Madrid dhe Wolfsburg kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së kampionëve.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Benzema, Ronaldo

Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Draxler, Henrique, Schürrle, Dante, Gustavo, Guilavogui, Naldo, Arnold, Rodriguez

Comments
To Top