21,02,2024

Manchester City – PSG, formacionet zyrtare

Must Read

city-psg

Manchester City dhe PSG kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së kampionëve.

City: Hart, Sagna, Otamendi, Mangala, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Aguero

PSG: Trapp, Thiago Silva, Marquinhos, Motta, Cavani, Ibrahimović, Di María, Maxwell, Aurier, Van der Wiel, Rabiot

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Diskutohet orari i barnatoreve për qytetin e Ferizajt

Sot është mbajtur konsultimi publik për plotësim-ndryshimin e Rregullores për caktimin e orarit të punës së veprimtarive afariste dhe...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img