25,05,2024

Real Madrid – Wolfsburg, formacionet zyrtare

Must Read

real-wolfs

Real Madrid dhe Wolfsburg kanë publikuar formacionet zyrtare para takimit të tyre të vlefshëm për ndeshjen e dytë çerekfinale të Ligës së kampionëve.

Real Madrid: Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Bale, Benzema, Ronaldo

Wolfsburg: Benaglio – Vieirinha, Draxler, Henrique, Schürrle, Dante, Gustavo, Guilavogui, Naldo, Arnold, Rodriguez

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img