25,05,2024

Klubi i Volejbollit “Ferizaj” (femrat), Kampione të Kosovës të Superligës grupi B

Must Read

Volejbolli ferizajas po shënon suksese domethënëse e kjo së fundmi u kurorëzua edhe me fitoren e Klubit të Volejbollit “Ferizaj” (femrat), të cilat u shpallën Kampione në Superligën B, duke kaluar tashmë në ligën elitare të volejbollit të Kosovës.

“Me këtë motiv dhe urim, po kështu edhe me rastin e 10 vjetorit të themelimit të klubit, mirëprita vashat volejbolliste të këtij klubi, bashkë me trajnerët Arta Ramadani- Luzha e Gazmend Vranovci, për t’i përgëzuar e ofruar mbështetjen tonë të plotë në rrugëtimin e tyre sportiv” ka uruar volejbollistet kryetari i Ferizajt, Agim Aliu.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img