Show Biz

Ja pse Era nuk këndoi live në ProSieben


Publikuar më:


Performanca e Era Istrefit në ProSieben ishte një tjetër sukses i madh i këngëtarës.

Por ajo për të cilën është përfolur më së shumti ishte pse Era nuk këndoi live në këtë emision.

Menaxheri i saj, Faton Shoshi, ka thënë në emisionin NIN në Klan Kosova se performanca ishte gjysmë live gjysmë playback për shkak se kishte probleme teknike dhe s’kishin kohë për përgatitje.

“Menxi e kena bind Erën me këndu gjysmë-gjymsë, se ajo ka kërku me këndu live”.

Comments
To Top