15,06,2024

Ja kur do të publikohet albumi i Gold AG-së!

Must Read

Reperi Gold Ag përmes llogarisë së tij në Facebook, ka zbuluar datën e saktë të publikimit të albumit të tij më të ri, njofton Klan Kosova.

“06 Korrik 2016 – Albumi im më i ri, sa po e pritni”, ka shkruar këngëtari. Komentet dhe pëlqimet nën statusin e tij ishin të panumërta.

Kujtojmë që Gold AG ishte reperi që gjatë këtij viti solli këngë e bashkëpunime të shumta.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ka ndërruar jetë Veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës , nënoficeri, Rreshteri i parë i FSK-së Muhamet R. Beqiri

Është ndarë nga jeta veterani i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, nënoficeri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rreshterit i...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img