25,05,2024

Policia futet në lokalin ku do të performonte Mozzik, reagon reperi

Must Read

Reperi Mozzik është një nga reperët më të preferuar në tregun tonë muzikor dhe më të kërkuar gjithashtu nga audienca.

Teksa bëjmë me dije se mbrëmjen e djeshme ai do të performonte në Tiranë, policia ka ndëprerë performancën e tij. Arsyeja e këtij ndalimi të papritur të policisë, kur kufizimet për muzikën e jetën e natës janë hequr nuk dihet.

Për këtë ngjarje reperi ka reaguar në instagramin e tij duke iu kërkoi ndjesë të gjithë të pranishmëve për këtë incident.

“Iu kërkoj falje të gjithë qytetarëve të Tiranës. Sonte unë erdha në klub që të përfundoj performancën time në Folie Terace, në ora 1:00 kishte forca të Policisë brenda që e ndalen muzikën. Nuk e di këto vendime e këto kufizime gjëra kush i bën por janë gabim. Ndërkohë që gjithë kufizimet janë larguar, qenka ende muzika problem.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Arrestohet një person në Ferizaj, i dyshuar se ka kryer rrëmbim të një personi në Fushë Kosovë

Me datë 25.05.2024 rreth orës 09:35 policia rajonale e Ferizajt ka pranuar një informatë me telefon nga një femër...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img