02,12,2023

Nisin xhirimet për këngën e Besës dhe Florit

Must Read

Bashkëpunimi i radhës madje shumë i fuqishëm, ka nisur xhirimet për klipin, njofton Klan Kosova.

Po bëhet fjalë për Besa Kokëdhima dhe Flori Mumajesi të cilët këtë herë kanë vendosur që t’i bashkojnë forcat për një këngë që së shpejti do të publikohet.

Gjatë ditës së sotme, këngëtarja nga Shqipëria, postoi një video në llogarinë e saj në Instagram në tregon se është në xhirimet e klipit në liqenin e Batllaves bashkë me produksionin Entermedia.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img