Uncategorized

Burri plagos me thikë dy dashnorët e gruas


Publikuar më:


Sulm me thike/Foto Ilustrim

Në njoftimin e policisë thuhet se të lënduar janë A.A.(46) dhe E.I.(26), të dy nga fshati i njëjtë, transmeton TetovaSot. Ata janë bartur në spital, por janë jashtë rrezikut për jetë.

Sulmuesi prej sot në mëngjes është në paraburgim.

The post Burri plagos me thikë dy dashnorët e gruas appeared first on Lajminet.

Comments
To Top