02,12,2023

Burri plagos me thikë dy dashnorët e gruas

Must Read
Sulm me thike/Foto Ilustrim

Në njoftimin e policisë thuhet se të lënduar janë A.A.(46) dhe E.I.(26), të dy nga fshati i njëjtë, transmeton TetovaSot. Ata janë bartur në spital, por janë jashtë rrezikut për jetë.

Sulmuesi prej sot në mëngjes është në paraburgim.

The post Burri plagos me thikë dy dashnorët e gruas appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img