Uncategorized

Zjarr në afërsi të portit të Shëngjinit


Publikuar më:


Zjarr ne Shengjin

Ndërhyrja e shpejtë e zjarrfikësve në zonë ka evituar përhapjen e mëtejme të flakëve. Tani, zjarri është vënë nën kontroll, dhe po hetohet për rastin.

Zjarri është vënë fillimisht tek një vend mbeturinash, raporton Oranews, dhe më pas është përhapur me shpejtësi në zonë, duke shkuar drejt portit të Peshkimit dhe zonës së banuese në malin e Shëngjinit.

The post Zjarr në afërsi të portit të Shëngjinit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top