29,09,2023

Tiranë, djali vret babanë

Must Read
Policia, vend krimi

Mësohet se një person i quajtur Artur Kurti, ka pasur konflikt me bashkëshorten e tij dhe në sherr e sipër është vrarë nga i biri që mendohet se po mbronte nënën e tij. Shumë pranë kësaj ngjarjeje janë dëgjuar të shtëna armësh. Dëshmitarët thanë se një femër ka mbetur e plagosur, por informacionet janë ende të paqarta./lapsi.al

The post Tiranë, djali vret babanë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img