Uncategorized

Vëllai vret vëllanë në Dukagjin, zbardhen detaje


Publikuar më:


Pas një sherri në fshatin Lekaj të Dukagjikit, vëllai ka qëlluar me armë ndaj vëllait dhe kunatës, nuses së vëllait.

Burime nga policia thanë se Lekë Ballza ka qëlluar me armë ndaj vëllait të tij, Kond Ballza dhe nuses së këtij të fundit.

Të dy kanë mbetur të plagosur rëndë, ndërsa mësohet se njëri prej tyre ka humbur jetën gjatë transportimit për në spital, e tjetri është në gjendje të rëndë.

Comments
To Top