Uncategorized

Vdes 1 grua dhe 12 persona plagosen nga shpërthimi i autobusit


Publikuar më:


Digjet autobusi

Pasagjerët kanë qenë besimtarë të një kishe ungjillore nga Vlora. Autobusi ka qenë në ecje e sipër kur fillimish tnë motorin e tij kanë shpërthyer flakët, që më pas kanë përfshirë të gjithë mjetin. Disa nga të plagosurit po dërgohen në Tiranë. /Lapsi.al

 

autobus

 

The post Vdes 1 grua dhe 12 persona plagosen nga shpërthimi i autobusit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top