Uncategorized

Tjetër denoncim për Shullazin, biznesmeni: U vuri tritol pronave të mia


Publikuar më:


Emiljano Shullazi

Burimet e prokurorisë thonë se tregtari Adriatik Kërçuku ka bërë denoncim në Policinë e Fierit se grupi i Shullazit i ka bërë presion për përfitim shumash monetare dhe i ka vendosur lëndë plasëse në pronat e tij, shkruan syri.

Sipas prokurorisë, në sistemin TIMS ka rezultuar se Shullazi ka qenë jashtë shtetit në ditën kur biznesmeni pretendon se ka ndodhur ngjarja pranë biznesit të tij.

Po kështu edhe nga kamerat e sigurisë nuk është arritur të gjenden pamje që të tregojnë prezencën e Emiljano Shullazit, Gilmando Danit dhe Blerim Shullazit në vendin e ngjarjes.

The post Tjetër denoncim për Shullazin, biznesmeni: U vuri tritol pronave të mia appeared first on Lajminet.

Comments
To Top