25,05,2024

Vetura përplas për vdekje këmbësoren

Must Read
Policia shqiptare

Një automjet i tipit Mercedes Benz ka përplasur një këmbësore.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kënetës, ku këmbësorja ka humbur jetën.

 

The post Vetura përplas për vdekje këmbësoren appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Policia kap shoferët me dronë në vijë të plotë, 200 euro gjobë dhe heqje e patentë-shoferit për 3 muaj

Policia ka njoftuar se në rrugën magjistrale Ferizaj-Viti, saktësisht në fshatin Gërlicë të Ferizajt ka ndaluar dy shoferë, njëri...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img