Uncategorized

Sarandë, gjendet i pajetë në banesë 30-vjeçari


Publikuar më:


Me të marrë lajmin, uniformat blu të qytetit të ekstremit jugor kanë vajtur në vendngjarje, ku dhe kanë bërë mbikëqyrjen e trupit të 30-vjeçarit.

Nga kontrolli i kryer ka rezultuar se i ndjeri nuk ka shenja dhune në trup, por megjithatë do të jetë autopsia ajo që do të japë motivet e sakta të vdekjes së tij, që për momentin dyshohet të jenë shkaqe natyrale./ Top Channel

The post Sarandë, gjendet i pajetë në banesë 30-vjeçari appeared first on Lajminet.

Comments
To Top