09,12,2023

Sherri për pronën, 48-vjeçari qëllon me sëpatë nusen e vëllait

Must Read
Policia shqiptare

Në vendin e quajtur “Kthesa e Marinzës”, ka plagosur me sqepar duke i thyer klavikulën (pjesën e sipërme të shpatullës) kunatës së tij, E.Çibuku, 26 vjeçe, banuese në Kuman. Siç bëhet e ditur nga policia, gjithçka ka ndodhur pas një debati të ashpër me fjalë për motive pronësie mes dy vëllezërve, ku ka ndërhyrë dhe e reja.

Fjalët e thëna në gjaknxehtësi e sipër kanë bërë që 48­ vjeçari të humbë durimin dhe të qëllojë me sqepar nusen e vëllait.

Ai u vu në pranga nga policia nën akuzën e veprave penale “Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Dhunë në familje’’.

The post Sherri për pronën, 48-vjeçari qëllon me sëpatë nusen e vëllait appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Paraburim prej 40 ditësh për “baronin e drogës” Gëzim Çela, i cili dje u arrestua në Ferizaj

Paraburgim ndaj G.Ç., i kërkuar nga Republika e Shqipërisë në bazë të urdhër arrestit ndërkombëtar për shkak të veprave...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img