Uncategorized

Sali Berisha publikon të tjera ara të mbjella me kanabis (Foto)


Publikuar më:


Foto e publikuar me kanabis nga Sali Berisha

 

Ish kryeministri Berisha akuzon për situatën e dalë jashtë kontrollit dyshen Kryeministrin Edi Rama dhe Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. “E arat e Edvin Shullazit dhe Saje qorrit ne Fier! Sb” – shkruan ish kryeministri  në faqjen e tij në Facebook ndërsa publikon bashkë me të edhe fotot e ardhura denocimet e “Qytetarit Dixhital”.

Fotot e publikuara në faqjen e ish kryeministrit Berisha.

2 1 Foto e publikuar me kanabis nga Sali Berisha

The post Sali Berisha publikon të tjera ara të mbjella me kanabis (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top