Show Biz

Publikohet videoklipi i parë i Anela ft. K-Style – T’kom n’men (Video)


Publikuar më:


Ёshtё publikuar projekti i parё i kёngtares mё tё re nё skenёn muzikore Anela
e cila vjen nё bashkёpunim me reperin e njohur Kenan Nuredini (K-Style),
projekt ky i cili pritet tё jetё me shumё sukses.
Kёnga ёshtё punuar nga kёngёtari dhe producenti 2ton
ndёrsa teksti nga vet reperi K-Style dhe videoklipi nga ‘Bug Production

Comments
To Top