Show Biz

Publikohet “Tony Montana” nga Mozzik dhe Getinjo (Video) 


Publikuar më:


Ka kohë që vëllezërit Mozzik dhe Getinjo kanë paralajmëruar projektin e përbashkët.

Bëhet fjalë për këngën “Tony Montana” e cila sapo është publikuar në Youtube.

Muzika është punuar si gjithmonë nga Zzap&Chriss ndërsa teksti nga vetë reperët. Për videoklipin është përkujdesur XL Films.

Comments
To Top