Uncategorized

Porosia e vogëlushit: Stop dhunës ndaj fëmijëve, lini të jetojnë ata (Foto)


Publikuar më:


Protesta po vazhdon e qetë në Kumanovë, ku po kërkohet drejtësi për vrasjen e Almirit të vogël.

Mijëra qytetarë kanë dalë rrugëve të Kumanovës dhe po protestojë në mbështet të familjes Aliu të cilët humbën djalin e tyre 4-vjeçar, raporton SHENJA.

Në mesin e shumë protestuesve ka edhe fëmijë të cilët po mbajnë transparente të ndryshme me mesazhe shumë prekëse. Në mesin e tyre është edhe kjo: “Stop dhunës ndaj fëmijët, na lini të jetojmë”.

.

Comments
To Top