Uncategorized

Politikani maqedonas kapet në kufi me 99 mijë euro dhe 47 pako ari


Publikuar më:


Sipas informacioneve fillestare bëhet fjalë për 99.000 euro dhe 47 pako ari e cila ende nuk është matur.

Mediat maqedonase shkruajnë se bëhet fjalë për një politikan, por nuk japin identitetin e tij. /TetovaSot/

The post Politikani maqedonas kapet në kufi me 99 mijë euro dhe 47 pako ari appeared first on Lajminet.

Comments
To Top