04,06,2023

Ja kush është personi i vrarë nga polici në Strellëc të Deçanit

Must Read

crime-scene-do-not-cross-900-780x439

Mësohet se viktima është Ilmi Lufaj rreth moshës 35 vjeçare nga fshati Strellëc i komunës së Deçanit.

Lufaj është vrarë me armë zyrtare nga një polic i stacionit policor të Deçanit. Ende nuk dihen rrethanat dhe arsyet e vrasjes.

Një banor i fshatit Strellëc i ka thënë zeri.info se as familja ende nuk i ka mësuar arsyet e vrasjes.

Ndërkohë polici që ka kryer vrasjen është i një fshati ngjitur me fshatin e viktimës.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Ferizaj: Podujeva pritet të vërshohet nga tifozët e zjarrtë të klubit tonë

Klubi i Futbollit, Ferizaj, ka njoftuar se janë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Lirisë, në kuadër të barazhit. Ferizaj...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img