Uncategorized

Pas takimit me Bashën, Meta takohet me Ramën


Publikuar më:


Në takim marrin pjesë kreu i grupit të LSI Vasili, ministri Manjani dhe shefi i kabinetit të kreut të Kuvendit, Sokol Dërvishaj. Ky i fundit e shoqëroi edhe në takimin me Bashën të dielën.

The post Pas takimit me Bashën, Meta takohet me Ramën appeared first on Lajminet.

Comments
To Top