15,06,2024

Aksident i tmerrshëm në Kumanovë, makina godet autobusin me 40 udhëtarë

Must Read

Për fat të mirë, 40 pasagjerët që ishin autobus nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa ata sot ishin në ekskursion në Shkup.

Menjëherë pas aksidentit, shoferi i automjetit është dërguar në Kirurgji në Qendrën urgjente në Kumanovë, ku janë konstatuar fraktura.

Hetimi duhet të përcaktojë në çfarë rrethanash ka ndodhur aksidenti dhe arsyeja e përplasjes në mes të automjetit dhe autobusit./Telegrafi/

The post Aksident i tmerrshëm në Kumanovë, makina godet autobusin me 40 udhëtarë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Varroset me nderime ushtarake nënoficeri i FSK-së që vdiq në vendin e punës

Këtë të shtune është varrosur me nderime ushtarake nënoficeri Muhamet Beqiri, i cili vdiq në vendin e tij të...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img