03,12,2023

Tirana si Venecia (Video/Foto)

Must Read

Kryeqyteti është shndërruar si Venecia, ku si për çdo rast përmbytjesh makina, lundrojnë mbi ujë, puseta të bllokuar e shumë biznese shkatërrohen. Kjo është një video e filmuar në lagjen ‘Don Bosko’ në kryeqytet, ku siç duket kalimi nga  njëra anë e rrugës në tjetër është mjaft e vështirë për shkak të sasisë të madhe të ujit në rrugë.

https://dailymotion.com/video/x4g1ta4

The post Tirana si Venecia (Video/Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img