Show Biz

Mozzik me “partnere” të re, zëvendëson Loredanën


Publikuar më:


Ndarja e çiftit Loredana-Mozzik u përfol shumë në media. Ata nuk ndanin vetëm jetën private, por edhe atë profesionale dhe i shihje kudo bashkë nëpër koncerte.

Por pas ndarjes, Loredana u shpreh se do ta vazhdojë e vetme karrierën muzikore dhe se Mozzik nuk e ka ndihmuar që të fitojë famë.

Por zgjedhja e reperit nuk ka qenë e njëjtë. Ai e ka zëvendësuar Loredanën nëpër koncerte me një partnere të re, e cila është këngëtarja e njohur Kida.

Kida dhe Mozzik kanë prej vitesh një raport të mirë dhe kanë bashkëpunuar në projekte muzikore.

Ka qenë vetë reperi që ka njoftuar që në koncertin e rradhës në Zvicër do të jetë me Kidën dhe të vëllain, Getinjon.

To Top