Uncategorized

Këngëtarja serbe gjendet e vdekur në një kanal


Publikuar më:


Jelena Marjanovic Krsamnovic u zhduk dje rreth orës 15:00. Jelena ishte me bashkëshortin dhe vajzën kur doli për të bërë vrap dhe nuk u kthye më.

Familjarët dhe policia nisën kërkimet për gjetjen e këngëtares, ndërsa disa orë më pas u gjet nga policia në një kanal pa shenja jete.

The post Këngëtarja serbe gjendet e vdekur në një kanal appeared first on Lajminet.

Comments
To Top