Uncategorized

Kapen me gjysmë kg kokainë, arrestohen 2 persona


Publikuar më:


Kokainë

Një hetim proaktiv dyjavor i Prokurorisë Shkodër në bashkëpunim me policinë vendore ka arritur të zbulojë dy persona, të cilët kishin në posedim rreth gjysmë kg lënde narkotike e dyshuar kokainë.

Në vijim të hetimit, ditën e sotme janë arrestuar në flagrance Nexhmi Bushaj dhe Dritan Mataj. Hetimi është ende ne zhvillim.

The post Kapen me gjysmë kg kokainë, arrestohen 2 persona appeared first on Lajminet.

Comments
To Top