Show Biz

Ja kur do të publikohet albumi i Gold AG-së!


Publikuar më:


Reperi Gold Ag përmes llogarisë së tij në Facebook, ka zbuluar datën e saktë të publikimit të albumit të tij më të ri, njofton Klan Kosova.

“06 Korrik 2016 – Albumi im më i ri, sa po e pritni”, ka shkruar këngëtari. Komentet dhe pëlqimet nën statusin e tij ishin të panumërta.

Kujtojmë që Gold AG ishte reperi që gjatë këtij viti solli këngë e bashkëpunime të shumta.

Comments
To Top