02,12,2023

Ja pse Era nuk këndoi live në ProSieben

Must Read

Performanca e Era Istrefit në ProSieben ishte një tjetër sukses i madh i këngëtarës.

Por ajo për të cilën është përfolur më së shumti ishte pse Era nuk këndoi live në këtë emision.

Menaxheri i saj, Faton Shoshi, ka thënë në emisionin NIN në Klan Kosova se performanca ishte gjysmë live gjysmë playback për shkak se kishte probleme teknike dhe s’kishin kohë për përgatitje.

“Menxi e kena bind Erën me këndu gjysmë-gjymsë, se ajo ka kërku me këndu live”.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img