Show Biz

Fahrush Azemi vjen me ‘Mona Liza Ime’ (VIDEO)


Publikuar më:


Këngëtari Fahrush Azemi ka lansuar këngën e tij më të re.

Fjala është për projektin muzikor ‘Mona Liza Ime’ e cila është shkruar nga Alferd Molloholli, muzika nga vet këngëtari ndërsa orkestrimi nga Sëart Albania, transmeton parrotlla.net

Kënga është finalizuar edhe me klip i cili është xhiruar në “Grykë Këlcyre” – Përmet, me idenë që ta përfshijmë në videoklip vetë poetin e kësaj poezie si dhe “Mona Lizën” si frymëzim për këtë poezi e këngë./parrotlla.net/

Comments
To Top