Uncategorized

Gjenden të vdekur një vajzë dhe një burrë në Shkup


Publikuar më:


Policia Shkup

Policia ka thënë se vajza ka banuar me qira në banesën ku është gjetur e vdekur. Shkaqet e vdekjes tash për tash janë të paqarta, kështu që dy kufomat janë dërguar për obduksion.

The post Gjenden të vdekur një vajzë dhe një burrë në Shkup appeared first on Lajminet.

Comments
To Top