29,09,2023

Policja shqiptare abuzon me gjobën dhe ikën me vrap (Video)

Must Read

Por në fletën e gjobës, ajo ka shkruar që drejtuesi i mjetit nuk ishte prezent. Kur vajza e gjobitur pa këtë gënjeshtër të shkruar te gjoba, menjëherë nxorri celularin duke i kërkuar llogarinë polices që largohej me shpejtësi, e ndërgjegjshme se kishte gabuar.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=leKTldYvoDU?feature=oembed&w=640&h=480]

The post Policja shqiptare abuzon me gjobën dhe ikën me vrap (Video) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Mbahet Akademi solemne e Koncert Memorial në nderim të Dëshmorëve të Kombit në Ferizaj

Mbrëmjen e sontme tek Kompleksi i Varrezave të Dëshmorëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Ferizaj, është mbajtur akademi...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img