23,04,2024

Kush është nënkryetari i komunës që ngacmon femra në Facebook duke i joshur me para e vetura?

Must Read

Një vajzë ka dërguar te “Jeta Osh Qejf” mesazhet e një personi që e ngacmonte, i cili thoshte se ishte nënkryetar i një bashkie në Veri të vendit dhe i dërgonte asaj foto nga vetura luksoze dhe tufa me para që ta joshte.

Vajza në fjalë shkruan që nuk e kuptoi çfarë donte të thoshte me këtë. Ai përgjigjet: “Jam një biznesmen, aktualisht jam nënkryetar i një bashkie në veri. Doja të njiheshim”./Panorama.com

The post Kush është nënkryetari i komunës që ngacmon femra në Facebook duke i joshur me para e vetura? appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Gjen kuletën me 320 euro, qytetari nga Ferizaj e dorëzon në polici

Një qytetar nga Ferizaj ka gjetur një portofol me para dhe ka dorëzuar atë në polici. Policia njofton se në...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img