Show Biz

Getinjo lanson projektin e ri ‘Daddy’


Publikuar më:


Reperi i njohur, Getinjo ka lansuar këngën më të re të cilin e paralajmëroj së fundi.

Projeki i ri nga reperi kosovar mabn titullin ‘Daddy’ e cila erdhi me një videoklip të animuar, shkruan Indeksonline.

Për tekstin e këngës u përkujdes vet reperi, melodia dhe instrumentali nga XXL Records ndërsa klipi u realizua ‘VisualCr’.

Ndryshe, Getinjo ka qenë mjaft aktiv me projekte gjatë këtij viti.

To Top