Uncategorized

Dhunoi të fejuarën dhe kërcënoi vjehrrin, pranga 23-vjeçarit


Publikuar më:


Arrestim / foto ilustruese

Ndalimi i tij u bë pasi më datë 4 prill 2016, ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj të fejuarës së tij, shtetases A. Xh., duke e futur në një gjendje të rëndë ankthi e stresi për sigurinë vetjake. Ky shtetas ka kanosur në mënyrë serioze për jetën dhe me anë të telefonit edhe vjehrrin e tij, shtetasin Ç. Xh.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë, për veprat penale “Kanosje”, “Dhunë në familje” dhe “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”./shekulli

 

The post Dhunoi të fejuarën dhe kërcënoi vjehrrin, pranga 23-vjeçarit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top