02,12,2023

Maqedoni: Paralajmërohen kundër-protesta për të enjten

Must Read

 

Madje, drejtori aktual i Arkivit Shtetëror të Maqedonisë nga radhët e VMRO-DPMNE-së Filip Petrovski ka kërcënuar protestuesit që tashmë prej 1 jave po kërkojnë dorëheqjen e presidentit Ivanov.

Petrovski përmes një shkrimi në profilin e tij në Facebook ka shkruar: “E nxitët mllefin e popullit. Do të dalim në rrugë. Këtë të enjte SOROSOIDË më mirë qëndroni nëpër shtëpi.”

The post Maqedoni: Paralajmërohen kundër-protesta për të enjten appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

10 fermerë përfitojnë fidaneve të arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë

Drejtoria e Bujqësisë dhe Pylltarisë, paraditen e sotme, shpërndau fidanet e arrave dhe sistemin e ujitjes pikë-pikë për 10...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img