Uncategorized

Dënohet me 1 vit burg djali i deputetit


Publikuar më:


Ai pati një konflikt me disa persona të cilët i kishin ngacmuar të dashurën.

Pasi i dhunoi, Fufi mbante me vete një pistoletë nga frika. Pistoletën e kishte fshehur në çantën e një shoqeje klase.

Dënimi i adoleshentit dhe shoqes së tij u konvertua në shërbim prove për shkak të moshës së vogël.

The post Dënohet me 1 vit burg djali i deputetit appeared first on Lajminet.

Comments
To Top