22,02,2024

Thyen arrestin e shtëpisë, shqiptari kapet mat me prostitutën në veturë

Must Read
Foto Paolo Lazzeroni-Siena-: POLIZIA DI SIENA IN FORTEZZA

Policia ra në gjurmë të tij dhe e gjeti në makinë me prostitutën. Mësohet se ai për të humbur gjurmët kishte përdorur makinën e gruas për të shkuar deri në takimin me prostitutën, por duket se nuk mundi të shpëtonte dot, pasi u kap mat.

The post Thyen arrestin e shtëpisë, shqiptari kapet mat me prostitutën në veturë appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

34 mësimdhënës nga Ferizaj, certifikohen në kuadër të projektit të BE-së

34 mësimdhënës nga 3 shkolla të Ferizajt, u certifikuan në kuadër të projektit KosEd. Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img