07,12,2023

Londinezja që vizitoi Shqipërinë: Pasuri dhe bukuri të rralla natyrore (Foto)

Must Read

Me një buxhet të majmë, ajo kaloi dy javë në Shqipëri duke dokumentuar për bukuritë e rralla që ka dhe, vendi që ka mahnitur atë, transmeton lajmi.net.

Këto janë disa nga fotografitë më të mira që ajo ka bërë në Shqipëri dhe i ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram, duke thënë se udhëtimi i saj në këtë vend do të mbetet i paharruar.

Duke folur për Beratin dhe luginën e Valbonës, ajo përshkruan këtë vend me bukuri historike, natyrore, gjëra unike dhe vend që gjithkush duhet parë. /lajmi.net

A horse on a hill in Berat, Albania

 

 

 

The post Londinezja që vizitoi Shqipërinë: Pasuri dhe bukuri të rralla natyrore (Foto) appeared first on Lajminet.

- Advertisement -spot_img
Të fundit

Nënshkruhet marrëveshja për ndërtimin e Qendrës së Mjekësisë Familjare në Prelez të Muhaxherve

Gajtë ditës së sotme kryetari i Ferizajt Agim Aliu ka nënshkruar një marrëveshje me shoqatën "Qëndresa Kosovare" për...

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img