Show Biz

Alma Lama ia arrin qëllimit, kënga e Gold Ag fshihet nga “Youtube”


Publikuar më:


Alma Lama ia arrin qëllimit, kënga e Gold Ag fshihet nga “Youtube”
Bëhet fjalë për padinë që deputetja e LDK-së Alma Lama, kishte ngritur ndaj reperit Gold Ag, pasi ajo ishte ndier e fyer nga kënga e tij “Shqiptar 2”, shkruan Magazina.al

Gjatë seancës së fundit, Alma Lama dhe avokati i saj kishin kërkuar masën e sigurisë për ndalimin e këngës si dhe bllokimin e llogarive bankare.

Gjykata e shkallës së parë ka pranuar kërkesën e saj kundër këngëtarit dhe tashmë kënga e tij “Shqiptar 2” është fshirë nga Youtube, raporton Magazina.alPor sipas burimeve të Magazina.al, përveç këngës, pas vendimit të gjykatës reperit i janë bllokuar edhe llogaritë bankare.

Comments
To Top