Uncategorized

Aksident tragjik, dy të vdekur dhe tre të plagosur


Publikuar më:


Aksident

Në aksidentin e ndodhur tek unaza e plazhit, fillimisht u njoftua për një të vdekur, por personi i dytë humbi jetën në spital si pasojë e plagëve të rënda.

Në veturë, pasagjerët ishin nga Shkozeti dhe ende nuk dihet identiteti i tyre.

Vetura kishte targat AA 4868 R. Ajo është përplasur me një mur mbrojtës.

Policia e Durrësit dhe ambulancat shkuan në vendin e ngjarjes dhe transportuan të plagosurit.

The post Aksident tragjik, dy të vdekur dhe tre të plagosur appeared first on Lajminet.

Comments
To Top