Uncategorized

45-vjeçari rrah brutalisht djalin e tij, arrestohet


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë në lagjen “1 Maji” në Vlorë, ndërsa 45-vjeçar Armando H. u arrestua sot.

Burime zyrtare nga policia e Vlorës bëjnë me dije se dhuna ka nisur pas një konflikti për motive të dobëta mes babait dhe djalit, shkruan syri.

Gjatë hetimeve të kryera, rezultoi se Armando H. ishte person i shpallur në kërkim, i dënuar me 1 vit burg për veprën penale “dhunë në familje”, shtojnë të njëjtat burime.

The post 45-vjeçari rrah brutalisht djalin e tij, arrestohet appeared first on Lajminet.

Comments
To Top